Přes hranice - Objevte příležitosti

Objevte zajímavá města jen kousek od Prahy!

Potřebujete se odreagovat a poznat něco nového? Co takhle vyrazit jen kousek za hranice na malý výlet? Ukážeme Vám ta nejzajímavější německá města poblíž České republiky a poradíme, kam nejlépe zajít na nákupy, za kulturou a památkami. Provedeme Vás těmi nejlepšími restauracemi!
  
 

Norimberk: Kde se středověk potkává s modernou 

Máte chuť o víkendu navštívit nějaké město? Vyměňte pražské secesní kulisy za středověké uličky a hrázděné domky Norimberka. Cesta do francké metropole Vám bude trvat pouhé 2,5 hodiny autem. Ukážeme Vám ty nejzajímavější památky, nejlepší obchody, restaurace i kluby ve městěČtěte dále!


Drážďany - saská metropole na dosah

Drážďany jsou pro všechny milovníky nákupů destinací číslo jedna. Žádný div, vždyť jsou jen necelých 160 km vzdálené od Prahy. Cesta vám zabere jen hodinu a půl a návštěva se vyplatí, v Drážďanech totiž najdete nejen nákupní ráj, ale i spoustu zajímavé historie. Čtěte dále!


Lipsko: kulturní Město a nákupní ráj

Kdo vyráží pravidelně za nákupy do bývalého východního Německa, ten bude Lipsko jistě dobře znát – a kdo ne, ten by se s ním měl  co nejdříve seznámit: Město skladatele Bacha rozhodně stojí za to! A to nejen kvůli nakupování: Je tu spousta památek a barů, ve kterých se slaví až do rána – vítejte ve městě plném studentů! Čtěte dále...Novinky

Pojeďte do Norimberku!