Dětské dorty: nejlepší narozeninové dorty pro děti - Spokojeni? Řekněte to dál!

Dětské dorty na objednávku: tak tady mají ty nej!

by: Prague City Cake

Už je to tady jako každý rok, narozeniny potomka se blíží a vy nevíte, kde sehnat originální narozeninový dort? Podívejte se na naše tipy! Ukážeme Vám, kde seženete raketoplány, oblíbené pohádkové postavy i Spidermana. A nejen to - i svatební a designové!


Žádná dětská oslava se neobejde bez dortu, těší se na něj malí i dospělí. Kdo se nechce pouštět do namáhavé přípravy nebo si není jist výsledkem, ten se může v Praze obrátit na specializované firmy, které Vám připraví dort podle Vašeho přání. Máme pro Vás několik firem, které mají pestrou nabídku:

1. Karlíkovy dorty: Továrna na čokoládu

Jako v Karlíkově továrně na čokoládu si může vaše dítko připadat s nabídkou místních narozeninových dortů. Pohádkové postavy, zvířata všeho druhu, raketoplán – stačí si jen pohrát s fantazií a přeměnit ji na narozeninovou sladkost. Kvalitní zpracování, prvotřídní suroviny bez chemie  a možnost dopravy až na vás stůl potěší každého náročnějšího rodiče.

Firma: Karlíkova továrna, Praha 9
Cena: menší dorty od 400 – 800 Kč (výsledná cena závisí na složitosti a hmotnosti)
Online-Katalog
Více info

     

2. Prague City Cake: Umělecká díla à la carte

Má to být něco netradičního? Tady vás přesvědčí o tom, že i dort může být uměleckým dílem!  Je zcela na vás, zda na dětskou narozeninovou či jinou oslavu - opravdu kreativní a netradiční dorty si můžete vybrat přímo z katalogu, nebo nechat udělat na míru příležitosti a nápadům. Designové mlsání si užijí jak čokoholici tak i milovníci cheesecaku – výběr korpusů i náplní je zcela na vás. 100% kvalita surovin zaručena!

Firma: Prague City Cake online-shop
Cena:  400-700 Kč za 1 kg (tj. asi 8-10 porcí)
Online-Katalog + info
       

by: Lenka Inemanová, Svatební dorty Praha

3. Dorty Domů: vysněné dorty až do domu

Tady se sny plní: autíčko, vláček, Barbie nebo třeba Spiderman – fantazii se meze nekladou.Vyrobí vám opravdu jakýkoliv dort podle vašich představ, stačí si vybrat z katalogu nebo si nechat udělat originální na požádání. Nechcete řešit přepravu? Nevadí, můžete si nechat dovézt dort až do domu a navíc i objednat instalaci dortu na místě!

Firma: Dorty Domu online-shop, osobní odběr na:
Cukrárna Jeremenkova, Praha 4 / Podolí, Cukrárna Evelína, Praha 5 / Anděl
Cena:  cca od 500 Kč – záleží na náročnosti a hmotnosti dortu
Online-Katalog 
    

4. Svatební Dorty Praha: Specialista na svatby

Bohatou nabídku a možnost variací najdete i v téhle dortárně. Respektují tu přání zákazníka a vyrobí jakýkoliv tvar dortu. Z náplní a korpusů si vybere každý labužník. Pro zákazníky je tu připraven třeba korpus z belgické čokolády, ale žádný strach - i vyznavači štíhlé linie si odnesou odlehčené náplně.  Výhoda pro cizince: mluví tu i plynně anglicky!

Firma: Online-Shop Lenka Inemanová
Cena:  od 550 Kč (výsledná cena závisí na složitosti a hmotnosti)
Online-Katalog
Více info

   

by: Erhartova cukrárna

5. Erhartova cukrárna: Pražský cukrář s tradicí

Opravdu krásné a profesionálně zpracované dětské dorty dostanete v klasické letenské cukrárně. Pohádkové postavy se vám na stole vyloupnou jako živé a vaši nejmenší budou rozhodně nadšeni. Nebojte se zapojit fantazii – i tady vyhoví vašim speciálním požadavkům, ale u dětských dortů si vyberete pouze ze 3 příchutí. Nabízí ale i odlehčenou verzi dortu s jogurtem a celými malinami. Výhoda: objednají si i zahraniční zákazníci, mluví tu anglicky!

Firma: Erhartova cukrárna, Praha 7 / Letná
Cena:  480 – 590 Kč /kg
Online-Katalog
Více info
    

6. Cukrárna Myšák: Kde mlsal i prezident

Jakýkoliv dort podle vašich představ vám upečou i v proslulé cukrárně Myšák. A váš malý oslavenec se bude mít opravdu světově - Cukrárna Myšák totiž dělala dorty i pro prezidenty a další významné osobnosti! Máte doma alergika? Nevadí, na přání Vám tu udělají i speciální bezlepkové dorty!

Firma: Cukrárna Myšák, Praha 1 / Staré město
Cena:  na požádání
Online-Katalog
Více info
   

7. Dorty Praha: Originální dorty bez dochucovadel

Dětský dort přímo podle vašich představ vám zajistí i zde a co víc: bohatou chuť dortu vám nepokazí žádná dochucovadla či éčka! Na kvalitě surovin a originální receptuře si tu zakládají. Tip redakce: vyzkoušejte i famózní ovocné dorty a klasický sacher v originálním podání!

Firma: Dorty Praha online-shop
Cena:  od 700 Kč /dort
Online-Katalog
  
 
    

Mohlo by vás zajímat: